פירוק רכבים

פירוק רכבים בעיר הרצליה, הנמצאת בתנופת פיתוח אדירה בשנים האחרונות, הולכת וגוברת המגמה לעידוד הורדת כלי רכב מיושנים מהכבישים ברחבי העיר, המתבצעת בעזרת כמה מגרשי רכבים לפירוק שהחלו לפעול ברחביה לאחרונה. הקמת המגרשים הללו, מספקת מענה לאותם בעלי כלי רכב ישנים ברחבי העיר, שאינם מצליחים להביא למכירתם, כשזוכים באופן טבעי לרמת התעניינות נמוכה ואף אפסית בקרב המעוניינים ברכישת רכב מאדם פרטי, שאינם מעוניינים להכניס את עצמם ל"צרה" גדולה, שתצריך מהם הוצאות מכבידות וזמן יקר ומיותר עבורם. כתוצאה מכך, מונעים אותם מגרשי פירוק ממספר רב של רכבים מיושנים ברחבי הרצליה, להישאר מיותמים בחנייה במשך זמן רב, מבלי שיימצא להם כל פתרון ראוי.

פירוק רכבים שדרות
פירוק רכבים שדרות

מגרשים מקצועיים ומוסמכים שנקבעו בידי משרד התחבורה

כיום, שליחת רכבים מיושנים לפירוק, הינו פתרון מוכר ומעוגן בחוק, במסגרתו מעניק משרד התחבורה רישיונות הפעלה רק למגרשי פירוק רכבים שעומדים בכל התקנות והחוקים שנקבעו על ידיו. בקשר לאותם מגרשי רכבים לפירוק בהרצליה, מדובר במגרשים מוסמכים ומורשים על פי כל התקנות שקבע משרד התחבורה, הפועלים במסגרת פיקוח צמוד של פקחיו, האחראים לשמירת זכויותיהם של הצרכנים. כמו כן, מועסקים במגרשים הללו, מיטב מאנשי המקצוע מן השורה הראשונה בענף פירוק הרכבים, המחויבים לרמת שירות גבוהה ומקצועית מכל הבחינות. כתוצאה מכך, יודעים כבר מזמן תושבי העיר הרצליה, כשבמקרים בהם מחזיקים ברכב מיושן ורעוע מבחינה מכנית, ניתן לפנות ללא כל חשש לאחד ממגרשי הרכבים לפירוק הנמצאים ברחבי העיר.

תמורה מובטחת בעבור כל רכב

אחד מהיתרונות הגדולים ביותר בכל הקשור מגרש פירוק רכבים תל אביב , בייחוד כשמדובר על הצרכנים, הוא בכך שניתן כיום לקבל תמורה בעבור כל רכב, כשלא משנה מהו מצבו. יתרון זה, מומחש בצורה הטובה ביותר במקרים בהם מדובר על נזק מוחלט לרכב, שאינו מאפשר את תיקונו והחזרתו לתחומי הכביש כלל, כשמוגדר כ"טוטאלוס", המתייחס בעיקר לרכבים שעברו תאונות קשות. כמו כן, אותה התמורה מתקבלת בכסף מזומן, כשהצרכן זוכה למענה מיידי ללא שום בירוקרטיות מיותרות. כתוצאה מכך, מיום ליום מחליטים יותר ויותר בעלי רכבים מיושנים או לחילופין כאלו המוגדרים כ"טוטאלוס" ברחבי הרצליה, לפנות לקבלת שירותם של אחד ממגרשי פירוק הרכבים המוסמכים המצויים בה.