סבון

סבון הערבוב של סקראבס, אשר מתמודדים עם קצף ניקוי חלב, סבון פנים ופנים מציע תעשיית הקוסמטיקה? האם אתה תוהה מה הוא מה ומי צריך סרום סבון והאם בכלל? ולפני קילוף או לשים מסכה? בתחום קוסמטיקה עקרונית לפנייה ללנקות את העור מלכלוך ואיפור (שעומד בפני סבון פנים),  סבון לחידוש העור באמצעות הסרת שכבת תאים מתים (קליפה), וקלט / להתכווץ ולחות העור (מסכה, סרום וקרם פנים), וטיפול בעור העדין סביב העיניים (קרם עיניים).

הנה כמה מן התוהו ובוהו וחייב להיות הסבר לאימוץ טיפוח שגרתי.

דיו

דיו הוא מים מינרליים שמכילים אלכוהול או ללא אלכוהול. סבון תפקידיו של אלכוהול הוא חטא, ובכל זאת היא חומר מייבש. דיו להכיל גם ויטמינים, מינרלים וחומצות שונות, הגורמים לקילוף עדין של תאי עור מתים משכבת ​​עור עליונה. מים היבשה נמצאים בשימוש על ידי השריית כותנה או פדייה, קוסמטיקה ומאחורי סבון עור הפנים בתנועות מעגליות, עד שצמר גפן או החיסון נקי. להסיר את השומן בפרצוף, ואת שאריות כיבוד איפור וזה בסדר, כי אלכוהול ממסים את הלחות. בנוסף, הם גם לגרום L נקבוביות "ciootz" על העור, ולכן חשוב לבצע את תהליך הניקוי הסתיים. סבון

סבון פנים

שאריות סבון פנים מתמוססים  סבון שומן ולכלוך מנקה. יש סבון פנים למטרות שונות, לדוגמה – סבון הרפואי היבש ופצעים לחטא. סבון תלוי בתצורת הקופה. סבונים כולל מכילים לחות, ויטמינים, מינרלים וחומצות שונות וחומרים נוגדי חמצון

פילינג

הסרה היא התפקיד של תאים מתים לקלף את השכבה העליונה של עור ובכך גורם לחידוש ועור חלק. ישנם סוגים שונים של פילינג, ונפוצים ביותר סבון הוא פילינג גרגרים. תנועות סיבוביות עם חומר גרעיני יגרמו לקילוף תאים מתים בתהליך. סוגים שונים של פילינג תוך שימוש בחומרים של תבואה שונים: גס, עדינים או בינוניים. פילינג הוא סוג אחר של האנזימטית פילינג, וכי חלק מהאנזימים וחומצות הפעילים לעשות את עבודת סבון קילוף (כגון שיבולת שועל פיל)

חוקן

תפקידה של המסכה סבון המזין את העור בויטמינים ומינרלים. מומלץ לשימוש לאחר הקילוף. מסכה לכווץ נקבוביות פתוח לאחר הקילוף ומתקלף משלים חשוב בעצמו. מסכה למתקן שומן שמנוני, בזמן שאנחנו יהיו יבשים ומסיכת עור רגישה להוסיף לחות והתחדשות עור.

נסיוב

פורסם לאחר קילוף סרום באמצעות מסיכה. תפקידיו של הסרום הוא להחדיר לחות שכבות עמוקות של העור ולנעול אותו שם לתקופה ארוכה יותר. השימוש בסרום מומלץ החל מגיל 30, בעיקר בחורף, כאשר אוויר יבש גורם לעור יבש. סרום מכיל לחות, ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, ויטמינים, חומצות שונות ונגזרות. .

קרם עיניים

קרם עיניים נועד להזין  סבון ולספק לחות לעור רגיש סביב העיניים. בעור דק מאוד זה והם בדרך כלל רגיש ונוטה לקמטים. קרם עיניים הוא נחמד קרם מזין במיוחד, ובדרך כלל מכיל כמות גדולה של שמנים קלים וחומרים מזינים שנועדו לכסות ולמנוע קמטים והקמטוטים באזור העיניים.

קרם פנים סבון

לאחר יישום של סרום מומלץ להחיל את הקרם על הפנים. קרם פנים נועד ללחות ומזינה את העור. ישנם שני סוגים של קרם: קרם על בסיס מים (קרם לחות) ועל בסיס הקרם (קרם הזנה). האחרון הוא קרם כבד יותר, עשיר יותר ומורכב יותר. קרמיקה פנים מועשר במינרלים, ויטמינים וחומרים אחרים. חשוב להתאים את סוג עור קרם הפנים ומשתנים אחרים. דירוג מקובל על קרמים קרם הלילה. מעון יום נועד להוסיף לחות. זה מרקם קליל ועדין, והוא נספג בקלות ובמהירות. המטרה היא להאכיל את קרם עור הלילה. זה שמנוני, עבה וכבד יותר. סבון